Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Özel İmperial Hastanesi 14 yaşında

Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu, hastanenin kuruluşunun 14’üncü yıldönümü dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.

Özel İmperial Hastanesi 14 yaşında

Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Koç hastanenin 14’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:


20 Temmuz 2007’de 6500 m2 kapalı alanda 250 kişilik sağlık kadrosu ile Trabzon’a hizmet için çıktığımız bu yolda bugün Özel İmperial Hastanesi olarak 11.500 m2 alanda 50’si uzman hekim olmak üzere, 450 personelle hizmetimize devam etmekteyiz.
Kurulduğumuz günden beri bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, değerli hekim ve yardımcı sağlık çalışanlarımızın katkılarıyla bugün gerçekten hem ilimizde hem bölgemizde aranan öncü bir sağlık merkezi konumundayız.
Hastanemiz, deneyimli ve güleryüzlü ekibi, kaliteli ve güvenilir hizmeti, teknolojik imkanları, sonuç odaklı bir yaklaşım ve uygun ücret politikasıyla, sadece Trabzon’a hizmet vermekle kalmayıp Gümüşhane, Artvin, Rize, Bayburt, Giresun ağırlıklı olmak üzere bütün bölgeye hizmet vermektedir. 
Değerli vatandaşlarımız ve hastalarımız sayesinde geldiğimiz bu noktayı her geçen gün daha ileriye taşıma gayreti ve arzusu içerisinde olacağız. Bugünlere gelmemizde emeği olan tüm çalışanlarımıza, güvenlerine layık olmaya çalıştığımız tüm bölge halkına sonsuz teşekkürler” Bu vesileyle tüm İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum”  diye konuştu.
Hüseyin KOÇ
Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ