Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

RİZE BELEDİYESİNİN KARLA MÜCADELESİ

EKİPLERİN GECE GÜNDÜZBAŞARILI MÜCADELESİ DİKKAT ÇEKTİ

RİZE BELEDİYESİNİN KARLA MÜCADELESİ

RİZE-Rize Belediyesi iki gün yağan kar karşısında gece gündüz başarılı bir çalışma yapması vatandaşların dikkatini çekti.

Merkezde ana caddelerde trafiğin aksamaması yönünde çalışmaları sürdürdüklerini söyleyen Belediye Başkanı Rahmi Metin ’45 iş makinesi,75 operatör ve 90 personel ile çalışma yapıyoruz. Atatürk ve Cumhuriyet Caddelerimize ağırlık verdik. Önceliğimiz haliyle ana caddelerdir. Ana caddeler açıldıktan sonra ara sokaklar ve mahalle yollarında çalışacağız. Aciliyet arz eden yerlere hasta varsa öncelik tanıyoruz. Gece gündüz bütün ekip araçlarımızla yolları, kaldırımları açık tutmak için çalıştı. Ve çalışmaya devam ediyor. Caddelerde daha rahat çalışmamız için araç sahiplerinden duyarlı olmalarını istiyoruz. Park etmiş araçlar makinelerle kar taşımamıza engel oluyor zorluk çıkarıyor. Yaya kaldırımlarını temizlemek içinde hummalı bir çalışmamız oluyor’ dedi.

Rize Belediyesinin kar mücadelesinde başarılı bir çalışmada bulunduğunu söyleyen vatandaşlar ’geç gelen kar neredeyse 50 cm kalınlığına ulaştı. Haberlerde Rize’ye kar yağacağı önceden bildirilmişti. Belediyemiz tedbirli davranarak bütün personeliyle çalışmaları devam ettiriyor’ dediler.

İSMET KÖSEOĞLU

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ