Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

RİZE’DE YENİ YATIRIM YOK!

AKESDER Genel Başkanı Kansızoğlu’ndan sitem var

Kansızoğlu, “Genel seçimlerden sonra bizim Rize’ye ne yapıldı? Hiçbir şey yapılmadı. Şuanda iktidar partisinin siyasetçileri, geçmiş dönemde yapılan yatırımları konuşuyorlar” dedi
Anadolu Kültür Eğitim ve Spor Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu, Rize’de son yapılan genel seçimlerin ardından yeni bir projenin hayata geçirilmediğini dile getirdi. Rize’deki iktidar partisinin milletvekillerini eleştiren Kansızoğlu, eski projeleri takip etmek yerine yeni projelerin ortaya konması gerektiğini vurguladı.
YENİ PROJENİN TEMELİ ATILMADI
Kansızoğlu, “Genel seçimlerden sonra bizim Rize’ye ne yapıldı? Hiçbir şey yapılmadı. Şuanda iktidar partisinin siyasetçileri, geçmiş dönemde yapılan yatırımları konuşuyorlar. Havaalanı, Ovit Tüneli gibi projeleri konuşuluyor. Ovit projesi yaklaşık 10 yıl oldu. Milletvekilleri Rize’ye gelip gidiyor. Güzel ama Rize’de bir binanın veya yeni bir projenin temelinin atıldığını gördük mü? Görmedik” dedi.
HEP ESKİ YATIRIMLAR VAR
Rize’de hala eski siyasetçilerin bıraktıkları izleri gördüklerini kaydeden Kansızoğlu, “Hala onların üzerinden devam eden çalışmaları takip ettiklerini görüyoruz. Takip edilsin elbette ama yeni yapılan bir proje yok. Yeni yapılan bir yer var, o da Meydan Parkı. Onun da temeli 5 sene önce atılmıştı. Biz Rizemize hiçbir şey katamadık. Şuanda hiçbir değişiklik yok. İş potansiyeli yok” diye konuştu.
HALA ONKOLOJİ SERVİSİ YOK
Kansızoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Rize’de doktor yoktu, biz bunu gündeme getirdiğimiz bize yanlış bilgiye sahip olduğumuzu söylemişlerdi. Ama bir hafta sonra 78 tane doktor atandı. Biz hala bu sorunları gündeme getirmeye çalışıyoruz. Rize’de hala çocuk onkoloji servisi, çocuk psikoloğu servisi yok. Bunlar bizim sıkıntılarımız. Bu eksiklikler tamamlanmalı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ