Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

-RTEÜ REKTÖRÜ PROF.DR. HÜSEYİN KARAMAN ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET ETTİ

RİZE-RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman beraberinde Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu ve Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan ile birlikte Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin ve Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret etti.

-RTEÜ REKTÖRÜ PROF.DR. HÜSEYİN KARAMAN ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET ETTİ

RTEÜ Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Karaman heyet ilk olarak, bir süre önce Artvin Çoruh Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliğinin (ÜNİ-DOKAP) önemine dikkat çekilerek eğitim-öğretim, sanat ve kültür, araştırma-geliştirme ve proje, toplumsal hizmet ve bölgesel kalkınma konularında işbirliği içerisinde çalışmaların devam edeceği vurgulandı. Ziyaretin sonunda, Rektör Karaman ile Rektör Bilgin günün anısına karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

Heyet daha sonra Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret etti. Ziyarette, üniversitelerin bölgesel kalkınmadaki rolü ve üstlendikleri misyona değinildi. Ziyaretin sonunda Rektör Karaman, Artvin Valiliği anı defterini imzaladı. Vali Doruk ise günün anısına Rektör Karaman’a hediye takdim etti.

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ