Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

SANDIKTAN ŞAMPİYON ÇIKACAĞIZ!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde; AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı Yönetimi, AK Parti Ortahisar İlçe Kadın Kolları Yönetimi ve AK Parti Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Yönetimi ile bir araya geldi. Teşkilat buluşmasında, yaklaşan seçimlerle ilgili istişarelerde bulunuldu. 

SANDIKTAN ŞAMPİYON ÇIKACAĞIZ!


SANDIKTAN ŞAMPİYON ÇIKACAĞIZ!

TARİHİ FARK ATACAĞIZ!

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi buluşmanın ardından çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada, “31 Mart’ta tarihi bir fark atacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi’ni, hem de Ortahisar Belediyesi’ni tekrar alıp destan yazacağız. Bundan önce yaptığımız ve fark yarattığımız projelerimize yenilerini ekleyerek memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sandıklardan şampiyon şehir çıkmak için son ana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve sandıktan şampiyon çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

HİZMET ÇITASI DAHA DA YÜKSELECEK

Aydın ise yerel seçimler ile ilgili, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı sayesinde, gerek Ortahisar’ımızda, gerekse Büyükşehir’imizde sosyal, kültürel ve sportif manada güzel çalışmalar hayat buldu. Trabzon’umuz bu manada birçok şehrin önünde. Bu durum bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Bizim amacımız Ortahisar Belediyesi’nde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yükselttiği hizmet çıtasını bir adım daha ileriye taşımaktır. Bunun gayreti içerisinde olacağız.” diye konuştu.

HER KESİMİ KUCAKLAYACAĞIZ

Her kesimi kucaklayacak bir yönetim anlayışı içerisinde olunacağını belirten Aydın, “Şehrimizi daha önce de olduğu gibi ortak akılla yönetip; genciyle, yaşlısıyla, işçisiyle, esnafıyla, memuruyla her kesimi ile kucaklamayı amaçlıyoruz. Günlerdir sahadayız, halkımızın bize olan teveccühü sorumluluğumuzu çok daha artırmakta, bu durumun da farkındayız. 31 Mart seçimlerinde kazanacağımız zafer için sonuna kadar çalışmalarımızı sürdürüp hedeflediğimiz sona ulaşacağız.” açıklamasında bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber