Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TESOB’un esnafa yönelik yabancı dil kursları büyük ilgi görüyor

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından turizm sezonu öncesinde esnafın turistlerle daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen yabancı dil kursları büyük ilgi görüyor.

TESOB’un esnafa yönelik yabancı dil kursları büyük ilgi görüyor
TESOB’un esnafa yönelik yabancı dil kursları büyük ilgi görüyor

TESOB Başkanı Metin Kara, “Eğitim Birimimiz tarafından yürütülen çalışma kapsamında Ortahisar ilçesindeki esnafımıza ulaşarak talepleri topladık. Esnafın kendisi ve yanında çalışan elemanlara yönelik düzenlediğimiz mesleki temel yabancı dil kurslarımıza büyük bir ilgi var. 5 günlük eğitim programımız sabah ve öğle grupları olarak sürüyor. İlk grubun eğitimleri sona erdi. İkinci gruplarımızın eğitimleri sürüyor. Ortahisar ilçemizdeki eğitimler sona erince Çaykara, Maçka başta olmak üzere turizm yönünden yoğun ilçelerimizde kurslarımıza başlayacağız. Talep olması durumunda yeniden Ortahisar ilçesine döneceğiz” dedi.

Başkan Kara, turistlere verilen hizmetin kalitesini artırabilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini, mesleki temel yabancı dil eğitimlerinin de bu çalışmaların önemli bir ayağını oluşturduğunu söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber