Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Trabzon Arsin OSB’de “Yerinde Aşı” Uygulaması Başladı

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile organize sanayi bölgesi çalışanlarına, mobil sağlık ekiplerince ‘yerinde Covid-19 aşı’ uygulanmasına başlandı.

Trabzon Arsin OSB’de “Yerinde Aşı” Uygulaması Başladı

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Trabzon Arsin OSB ve Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile Bölge Müdürlüğümüzde bir aşılama merkezi kurduk. Bu uygulamayla Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgemizde çalışan 5 bin kişinin yanı sıra diğer OSB’ler ve küçük işletmeleri de ilave ederek 10 bin kişiyi aşılamayı hedefliyoruz.

Böylelikle hızlı ve kolay aşılama ile iş ve zaman kaybı yaşamadan ve de üretim çarklarını durdurmadan ekonomimize katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu imkanları bize sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, Trabzon Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu, Trabzon İl Sağlık Müdürü Sayın Hakan Usta ve tüm sağlık çalışanlarına şahsım ve sanayi camiası adına şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ