Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Trabzon Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

2.5 senedir Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini sürdüren Altan Şahin görevini devretti.

Trabzon Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi


Trabzon Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın gerçekleştirdiği devir teslim töreninde Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanlığına Ertuğrul Bayrak’a atandı. 

Ülkü Ocakları Başkanlığını hayatının sonuna kadar bir şeref nişanesi olarak taşıyacağını belirten Altan Şahin “Tüm dünyayı etkileyen pandemi süresince Ülkü Ocakları olarak sosyal sorumluluk çalışmalarında öncü faaliyetlerde bulunup toplum ve gençlik yararına nice çalışmalar gerçekleştirdik. Ülkü Ocakları çatısı altında Türk gençliğinin geleceğine ve gelişmesine katkı sunacak çalışmalarımızla örnek oluşturacak işler yaptık. Yeni Başkanımıza çalışmalarında başarılar diler, birlikte görev yaptığım yönetici kardeşlerime, ilçe ocak başkanları ve yöneticilerine teşekkür ederim. Her daim Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin ve teşkilatlarımızın emrindeyiz” dedi.

Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanı olarak atanan Ertuğrul Bayrak ” Ülkü Ocaklarında yıllarca çeşitli görevlerde bulunan biri olarak, Allah’ın izni, Genel Başkanımızın takdirleriyle bayrağı devraldım. Sorumluklarımızın bilincindeyiz. Birlik ve beraberlik oluşturacak çok yönlü ve çoğulcu çalışmalarla, davamız adına Ülke ve memleket için faydalı işler yapacağız.”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ