Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TRABZONSPORLULAR TEK VUCUT TEK SES OLURSAK ŞAMPİYON OLURUZ!

Trabzonspor Fenerbahçe galibiyetiyle, Trabzon aleyhinde bazı medya organlarında çıkan kalemşörlere cevap, Küçükçekmece Trabzonlular Derneği Başkanı Hafız Şirazi Kaba’dan geldi.

TRABZONSPORLULAR TEK VUCUT TEK SES OLURSAK ŞAMPİYON OLURUZ!


TRABZONSPORLULAR TEK VUCUT TEK SES OLURSAK ŞAMPİYON OLURUZ!

Trabzonspor Fenerbahçe galibiyetiyle Trabzonspor’a karşı oyunlar açıkça oynanmaya başladı.

ZEKİ GÖKÇE – İSTANBUL

İstanbul Küçükçekmece Trabzonlular Derneği Başkanı Hafız Şirazi Kaba “artık yeter, Trabzonspor Fenerbahçe’yi ilk defa yenmedi. Bugüne kadar mazisinde temiz futbol ve anlayışla adını altın harflerle Türk Futboluna yazdıran Aandolu’dan öz evlatlarıyla çıkarak İstanbul takımlarına kök söktüren Trabzonspor sahipsiz değildir. Son oynanan müsabakada 3 golle Fenerbahçeyi yenerek liderlik koltuğuna hakkıyla oturan Trabzonspor’a bugüne kadar hiçbir hakem jest yapmamıştır. Aksine göz göre göre haklı galibiyetlerini mağlup durumlara düşürerek şampiyonlukları elinden alındığı sadece biz değil objektif bazı spor adamları da defalarca açıklamışlardır. En son duayen gazeteci Hıncal Uluç “ Trabzonspor’un elinden şampiyonluğu alınmış Başakşehir’e verilmiştir “dedi. Yıllarca spor programlarında eski hakem Erman Toroğlu aynı şekilde demeçler veriyor. Bunlar Trabzonspor’lumu ? Ama son oynanan Trabzonspor Fenerbahçe maçından sonra ne yazık ki ülkemizin en büyük iş adamlarından da

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç maç gecesi taraftarları elinde megafonla tahrik edici konuşmaları ne yazık ki yakışmadı. Türk futbolu bu anlayışla bir yere varamaz ve Avrupa ya hiç de gidemeyiz bu şekilde. Bakalım Ali Koç’a TFF ne ceza verecek, bekliyoruz. Bu arada Trabzonsporluyum diyen herkesi sen ben kavgasını bırakarak o parti bu parti amblemini bir kenara bırakarak “O SENE BU SENE “ diyorsak birleşmeliyiz. Bu mücadelede tıpkı son maçta Akyazı da tek ses olan türbündeki Trabzonsporlular gibi bizler de sivil toplum kuruluşları ve tüm değerlerimiz TEK VUCUT TEK SES olmalıyız. Yoksa işte tüm Türkiye gördü ki güzel bir futbolla Fenerbahçeyi 3-1 yenince Trabzonspor’a karşı oyunlar başladı.”dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ