Reklam
Reklam

Trabzon’u Heyecanlandıran Proje Destek Bekliyor

Trabzon’da vatandaşlar tarafından hazırlanan proje destek bekliyor.

Trabzon’u Heyecanlandıran Proje Destek Bekliyor

Trabzon son zamanlarda turizm anlamında büyük bir ivme yakaladı.

Yurt içi ve Yurtdışından çok sayıda kişi şehri ziyaret ederken özellikle yaz aylarında şehre deyim yerindeyse akın oluyor. Gelen turistlerin daha kaliteli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla turizm destinasyonların ve sosyal alanların artırılması yönünde çalışmalar yapılıyor.

Bu çalışmalar kapsamında vatandaşlar da bazı projeler hazırlıyor. 

Trabzon’da Akçaabat ve Akçaköy için hazırlanan içerisinde mesire yerleri, botanik ve hayvanat bahçesi, yürüyüş ve bisiklet yolları, karavan ve kamp çadır alanı, dağ kızağı, survivor, gokart, atv safari, zipline, ipli macera parkuru, zorbing, oryantring, paintball ve tematik eğlence parkı gibi etkinlik alanlarını barındıracak sosyal donatı projesi yetkililerden destek bekliyor. 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Fen Bilimleri Öğretmeni aynı zamanda proje koordinatörü Erdinç Memiş ‘’proje yazılı ve görsel basında gündemden düşmüyor. Çünkü Trabzon ve Akçaabat ‘i güneye açacak ve şehrin nefes almasını sağlayacak projemiz aynı zamanda turizmin çeşitlendirilmesine olanak sağlayacaktır. Ayrıca halkın istek ve taleplerinden doğan bu proje hayata geçerse Trabzon bölgenin turizm ve eğlence merkezi haline gelecektir’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ