Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TRÜ İLETİŞİM’E ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

Trabzon Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Atölyesi öğrencileri, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ve UNESCO’nun katkılarıyla Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından düzenlenen 11. İletişim Fikirleri Yarışması’nda, iki farklı kategoride üç ödül birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

“Aklıma Bir Fikir Geldi” sloganıyla, kamuoyunun korsanla mücadele konusunda uyarılması ve sektörel bilincin geliştirilmesi amacıyla bu yıl RATEM tarafından 11.’si düzenlenen

“İletişim Fikirleri Yarışması” nın finali TRT İstanbul Radyoevi’nde yapıldı.

Gazete/Dergi, Radyo ve Televizyon kategorilerinde, 56 üniversiteden 664 eserin katıldığı yarışmada Trabzon Üniversitesi Reklam Atölyesi öğrencileri, Arş. Gör. Bahadır Burak SOLAK’ın koordinatörlüğünde hazırladıkları çalışmalarla Gazete/Dergi ve Radyo kategorilerinde toplam üç ödülün sahibi oldu. Gazete/Dergi kategorisinde Gülşah Beyza MALKOÇ 2’ncilik, Radyo kategorisinde Aleyna AKÇAY, Mustafa TÜNGÜR ve Perihan KOBAL 1’incilik; Oğuzhan UZUNOĞLU ve Nimet GÖSTERİŞLİ ise 3’üncülük ödülüne layık görüldü.

Yarışmada dereceye giren öğrencileri kutlayan Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU şu ifadeleri kullandı:

“Korsanla mücadele konusunda kamuoyunun bilinçlendirilmesi ve toplumda farkındalık oluşması amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen bu önemli yarışmada, öğrencilerimizin Üniversitemiz adına üç ödül birden kazanması bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu vesileyle, yarışmada dereceye girip ödül kazanan öğrencilerimiz başta olmak üzere; onları yarışmaya hazırlayıp destekleyen koordinatör Araştırma Görevlimiz Bahadır Burak SOLAK ile İletişim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erdem TAŞDEMİR’i ve emeği geçen herkesi gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ