Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TTSO’dan siyasi partilere ziyaretler

TTSO- Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, siyasi partileri ziyaret ederek devam eden ve planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.


TTSO’dan siyasi partilere ziyaretler

CHP’YE ZİYARET

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Mustafa Bak ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyarette sürdürülen projeler ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

MHP’YE ZİYARET

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Ömer Ayar ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyarette Trabzon’a yapılması planlanan yatırımlar ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Fatma Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyarette yürütülen ve planlanan projeler ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber