Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TÜRK OCAKLARI RİZE ŞUBESİNDEN GÜNEYSU BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

TÜRK OCAKLARININ 31 MART YEREL SEÇİMİNDE SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

TÜRK OCAKLARI RİZE ŞUBESİNDEN GÜNEYSU BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET


TÜRK OCAKLARI RİZE ŞUBESİNDEN GÜNEYSU BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Türk Ocakları Şubesinin 31 Mart yerel seçiminde seçilen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Daha önce Rize, Ardeşen, Çayeli ve İkizdere Belediye Başkanlarını ziyaret eden Türk Ocaklılar Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer’i ziyaret eden Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ve Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kalender ziyaretten memnun kaldıklarını belirtti. Başkan Mercan’’31 Mart seçiminde seçilen bütün ilçe Belediye Başkanlarını bir program dahilinde ziyaret etmeyi planladık. İl ziyaretimize Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin bey ile başladık. Daha sonra Ardeşen Belediye Başkanı Enver Atagün’ü, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’yi, İkizdere Belediye Başkanı Abdi Ekşi’yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Bugünde Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer’e hayırlı olsun dedik. Başarılar diliyoruz’’ dedi.

Güneysu Belediye Başkanlığını 2.kez kazanan Rıfat Özer’de Türk Ocakları Şube Başkanı ve Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Başkan Rıfat Özer, 1976 yılında Beyoğlu’nda doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da yüksek öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde tamamladı. Güneysu’da 2 yıl vekil öğretmenlik yaptıktan sonra 1998-2019 yılları arasında ÇAYKUR da kamu işçisi olarak çalıştı. 2009 -2019 yılları arasında iki dönem Güneysu Belediye meclis üyeliği yaptı.

31 Mart 2019 ve 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Belediye Başkanı seçildi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber