Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanı Kenan KURU ”ÜLKÜDÜR ÖĞRETMENLİK…”

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Başkanı Kenan KURU: Kamu hizmetlerinde önemli varlığı bulunan Kamu Çalışanı Öğretmenlerdir.

TÜRKAV Trabzon Şube Başkanı Kenan KURU ”ÜLKÜDÜR ÖĞRETMENLİK…”


TÜRKAV Trabzon Şube Başkanı Kenan KURU ''ÜLKÜDÜR ÖĞRETMENLİK…''

“24 Kasın Öğretmenler günü” kutlu olsun. Kamunun bütün alanlarındaki hizmetleri yerine getiren Kamu Çalışanlarıdır. EĞİTİM VE ÖĞRETİM’ le de uygar devlet olunabilmesi için vatan esaslarının tamamen olması ve birbirleriyle bütünleşmesi olmazsa olmazdır. TÜRKAV olarak ifade etmekteyiz ki; , 24 Kasım, diğer bir ifadeyle “Öğretmenler gününü” kutlarken, nesillerin yetişmesinden geleceğe güvenle bakabilmesinde hizmet ülküsüyle çabası olan Öğretmendir.

Öğretmenlerimizi, gelecek kuşaklara kültür aktarma, kişilik kazandırma gibi üstlendikleri önemi ile sorumluluk taşımaları değerlendirildiğinde TÜRKAV olarak tebrik ediyorum. Ayrıca, objektif ve gerçekçi sorumluluklarını yerine getirerek her türlü fedakârlığa karşı sundukları hizmetler için de Öğretmenlerimizin hakkını TÜRKAV olarak teslim ediyoruz.

Dilin, milletlerin tarihinde önemli yeri ve varlığı bulunmaktadır. Değişlik coğrafyalarda, ayni dili konuşanların, değişik lehçeleri kullanmaları sonucu kişiler arasında köklü bir yakınlık, sevgi ve saygı bağları için dil birliği bilincini verende Öğretmendir.

Çeyrek asırdan fazla demokrasiye hizmet eden TÜRKAV, Ülkemizde çok değerli insanlar yetiştirdiği bilinmektedir. Kamu yönetiminden, bilim hayatından her alanında var olan Kamu hizmetlerinde bu değerli insanların büyük hizmetleri olmuştur/ olmaya devam etmektedir. Bu vesileyle, bu gün hepsine TÜRKAV adına ayrı, ayrı, teşekkür ediyorum. Ve haklarının teslim edilmesini ifade ediyorum.

“24 Kasın Öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun”

Minnetlerimizle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ