Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

YAYLADA OFF-ROAD HEYECANI

Petlas 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonasının 5. Ayak Trabzon Yarışı, Akçaabat Acısu Mahallesi Balıklı Yaylası’nda Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve İl Protokolü’nün geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

Balıklı Yaylası’nın eşsiz manzarasında gerçekleşen yarışlara 19 Off-Road aracı ve 38 sporcu katılım gösterdi. Yüksek donanımlı araçların katıldığı yarışlarda hız, adrenalin, mukavemet ve pilotajlık ön plandaydı. Doğanın içindeki zorlu parkurlarda gerçekleşen yarışlara yoğun ilgi gösteren Off-Road tutkunları unutulmaz anlar yaşarken, Trabzon’un doğal güzellikleriyle bir araya gelme fırsatı buldular.

Yaylada nefesleri kesen Off-Road yarışları Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde  düzenlenen ödül töreni ile son buldu.
Mükemmel görüntülere ve çekişmeli anlara sahne olan Off-Road Şampiyonasının 5. Ayak Trabzon Yarışını yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman ARICIOĞLU, “ Yeşiliyle, manzarasıyla, doğasıyla Karadeniz’in incisi Trabzon’da gelenek haline gelen bu organizasyon şehrimize ayrı bir heyecan ve hava katıp, şehrimizin gelişimine ve tanıtımına katkı sağlıyor. Bu tür organizasyonların sayısının artması için elimizden geleni yapacağız. Yarışlara katılan tüm sporculara ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber