Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

YENİDEN REFAH PARTİSİ AKÇAABAT STAND ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe Başkanlığı il Kadın kolları başkanlığının açtığı üyelik ve tanıtım standını ilçe başkanı Barış SANDIKCI ve Siyasi İşler Başkanı Taner Karabacak ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe Başkanlığı il Kadın kolları  başkanlığının açtığı üyelik ve tanıtım standını ilçe başkanı Barış SANDIKCI ve Siyasi İşler Başkanı Taner Karabacak ziyaret etti.
SANDIKCI;
Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe başkanlığı olarak Türkiyedeki siyasete zerafet ve nezaket katmak için çıktığımız bu hak davayı halkımıza anlatmak için yapılan bu çalışmasının hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan Niyaz ediyorum.. Dedi. Halkımızın standımıza teveccühü bizleri gururlandırdı. Hakkı hak bilip yanında batılı batıl bilip karşısında olaçağız..
Zamanın firavunlarına boyun eğmeyen
Zilletle yaşamaktansa izzetle şehadete yürümeyi tercih eden bir nesiliz.
Zamanın Asiyeleri meryemleri ile tanışıp geleçeğe emin adımlar ile birlikte ilerlemek isteyen kardeşlerimizi bu davaya davet ediyoruz.
Ve bir kez daha üyelik ve tanıtım standımızın çalışmalarını yürüten hanım kardeşlerimize teşekkür ediyor Mevladan muvaffakiyetler dilerim dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ