Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

1 Nolu Erdoğdu Mahallesi Çocukları şimdi daha mutlu.

1 Nolu Erdoğdu Mahallesinde daha önce vatandaşlardan satın alınan arsa Çocuk Oyun Parkı olarak tahsis edildi. Zeminin kaucukla kaplandığı içinde salıncakların, kay kayların, atlıkarınca oyun parkurlarının yanısıra büyükler içinde spor ekipmanları konulduğu gözlemlendi.


1 Nolu Erdoğdu Mahallesi Çocukları şimdi daha mutlu.

Çocuklarımız için ne yapsak azdır.

1 Nolu Erdoğdu Mahallesinde yaptırılan Çocuk Oyun Parkı açılışında konuşan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç. Bazı mahallelerimizde yer sıkıntısından dolayı hareket alanımız çok kısıtlı 1 Nolu Erdoğdu Mahallemiz de bunlardan biridir. Belediyemize ait olan bu arsayı Mahallemizin çocuklarına armağan ediyoruz. Başta çocuklarımız olmak üzere tüm mahalle sakinlerine hayırlı olsun. Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Dedi.

Açılışa Yoğun İlgi.

Açılışa Mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Özellikle çocukların sevinci görülecek cinstendi.

Açılışta bir Konuşma yapan 1 Nolu Erdoğdu Mahalle Muhtarı Şenol Yılmaz.

Mahallemiz de yılardır eksikliğini hissettiğimiz Çocuk oyun parkına çocuklarımızı kavuşturduk. Bunda en çok emeği olan Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Dedi. Daha sonra Ortahisar Belediye Başkanına günün anısına bir Plaket sunuldu.

Hasanpaşa Hamamı

1 Nolu Erdoğdu Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Tarihi Hasanpaşa Hamamı yenileme çalışmalarını da denetleyen Genç bu tarihi Hamamı yenile

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber