Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

AK PARTİ TRABZON’DA SAHAYA İNİYOR

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Milletvekilleri ile birlikte düzenlemiş olduğu saha programlarına Biz Hep Buradayız mottosuyla başladı

AK PARTİ TRABZON’DA SAHAYA İNİYOR


AK PARTİ TRABZON'DA SAHAYA İNİYOR

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, AK Parti’nin hedeflerine ve çalışmalarına vurgu yaptı. 

İl Başkanı Dr. Mumcu, “AK Parti’nin en önemli özelliklerinden biri dava birlikteliği ve bu uğurda verdiği gayretli mücadeledir. AK Parti, Büyük Türkiye hedefinin yanında, yeni ve adil bir dünya sisteminin kurulması için uluslararası hedefleri de olan bir partidir. Biz 2023 seçimlerine kadar ülkemizde, şehrimizde vatandaşımızın dertleriyle dertlenecek, sevinçleriyle sevineceğiz. Vatandaş söyler, milletimiz söyler, AK Parti yapar.. Muhalefet partisi ittifakları belirsizlik vaat ediyor.. Bu millet, Türkiye’nin geleceğini kaos oluşturacak bir yapıya asla emanet etmez” ifadelerini kullandı.

“Tüm İlçelerimize Program Planladık”

İl Teşkilatı ve Milletvekillerine yaptıkları programlardan bahseden İl Başkanı, “AK Parti Trabzon İl Teşkilatı olarak, Milletvekillerimizle tüm ilçelerimizde ilçe programları planladık. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilatlarımızla yaz aylarında saha çalışmalarımıza etkin ve de verimli bir biçimde devam edeceğiz.. Gidilmedik ilçe, ulaşılmadık mahalle, gezilmedik sokak, girilmedik hane, dokunmadık gönül bırakmayacağız.. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın çözüm getirici gayretlerini, icraatlarını anlatacağız. Dün olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla problemlerin yine AK Parti’miz tarafından çözüleceğini güzel bir lisan ile vatandaşlarımıza anlatacağız inşallah” dedi.

“Hedef 2023” 

2023 seçimleri için özenle çalıştıklarını ve gayretlerinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerini belirten İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, “Hedefimiz 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıklardan tekrar Başkan olarak çıkarmaktır. Bunun için çalışacak, gayret gösterecek ve çabamıza hız kesmeden devam edeceğiz. Gayret bizden takdir Allah’tan inşallah” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ