Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Akçaabat Trabzon’un en önemli Metropol İlçelerinden biridir 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi yatırımlarından Akçaabat Pazar Yeri ve Otopark Projesinin Temel Atma törenine katıldı. 

Akçaabat Trabzon’un en önemli Metropol İlçelerinden biridir 


Akçaabat Trabzon’un en önemli Metropol İlçelerinden biridir 

Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar yaptığı konuşmasında, Akçaabat İlçesinin Ortahisar ve Yomra İlçeleriyle birlikte Trabzon şehrinin en önemli metropol ilçelerinden birisi olduğunu vurgulayarak, “Trabzon ve İlçelerine yapılan yatırımlar ve projelerle birlikte şehrimiz ülkemizin en gözde ve cazip illerinin başında gelmektedir. Trabzon Büyükşehir Belediyemizin Akçaabat’a karşı metropol ilçe anlayışıyla yaklaşımından ve desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Konuşmasında Akçaabat ilçesine yapılan önemli yatırımlardan bahseden Milletvekili Günnar; “Trabzon’a yapılan 3. Devlet Üniversitesi, Trabzon Şehir Hastanesi, Doğu Karadeniz Bölgesinin en Modern tesislerinden Et Kombinası, AFAD yerleşkesi, Akçaabat Millet Bahçesi, Yeşil Alanlar ve Otoparklar Akçaabat ilçemize yapılan çok önemli projelerdir. Ayrıca Spor lisesi, Kapalı Spor Salonları, Yüzme Havuzları ve Adliye Binasının yapımı halen devam ediyor. Tüm bu önemli yatırımlar Sn. Cumhurbaşkanımızın Akçaabat İlçemize verdiği önemi gösteriyor” dedi.
Akçaabat Salı Pazarının sadece Trabzon’da değil Karadeniz Bölgesinde çok meşhur bir Pazar yeri olduğunu belirten Günnar; “Akçaabatlı hemşerilerimizin el emeği ve göz nuruyla ürettikleri tarım ürünlerini sadece Trabzon ve Akçaabatlılar değil, tüm Karadeniz illerinden gelen vatandaşlarımız satın alıyor. Akçaabat tarım ürünleri üretimi açısından çok önemli bir potansiyele sahiptir. Bu vesileyle bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımıza şükranlarımı sunuyor, Akçaabat Pazar Yeri ve Otoparkının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ