Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

BÜYÜKŞEHİR’DEN 8 İLÇEYE 30 MİLYONLUK YATIRIM

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yol, beton ve duvar çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN 8 İLÇEYE 30 MİLYONLUK YATIRIM


BÜYÜKŞEHİR’DEN 8 İLÇEYE 30 MİLYONLUK YATIRIM

Bu kapsamda 8 ilçede istinat, taş ve betonarme duvarların yapımı ile ilgili 30 milyonluk ihale gerçekleştirilirken, Başkan Genç, sürecin takipçisi olduğunu söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçelerdeki İstinat, taş ve betonarme duvar yapılarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 30 milyonluk ihale yapıldığını açıkladı. Başkan Genç, “Araklı, Arsin, Çaykara, Dernekpazarı, Of, Sürmene, Yomra ve Maçka’da olmak üzere sekiz ilçemizde istinat yapılarımız, taş ve betonarme duvarlarımız ile ilgili 30 milyonluk bir ihale yapıldı. 3 Mayıs itibari ile sözleşmeleri imzalandı, yer teslimi gerçekleştirildi. Teslim tarihi 22 Kasım olarak görünüyor. Hızlı bir şekilde takibini yapacağız. Araklı ilçemiz Çamlıktepe Mahallemizde sanat yapımı işlerimiz devam ediyor. Of ilçemizde Bölümlü Mahalle yolumuzda çelik tel ağ yapımı işimiz sürüyor. İnşallah 2 ay gibi bir sürede onu da tamamlayacağız” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Son bir ayda ilçelerde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarına değinen Başkan Genç, konforlu ve güvenilir yollar için hizmetlerin devam ettiğini vurguladı. Başkan Genç, ekiplerin özveriyle görev yaptığını kaydederek, “Ortahisar, Arsin, Çaykara, Maçka, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerimizde 5 bin 313 metreküp beton yol yapım çalışmamız sürüyor” diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi’nin yolların standardının yükselmesi için yaptığı çalışmalar, ilçelerde vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber