Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Sanat ve Edebiyat Günleri’

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Trabzon Şubesi, Çağdaş Gençlik kapsamında yaptıkları Sanat ve Edebiyat Günleri’nin bu haftaki konuğu Doktora Öğrencisi Çağla Yılmaz olacaktır.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği  Sanat ve Edebiyat Günleri’

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Trabzon Şubesi, Çağdaş Gençlik kapsamında yaptıkları Sanat ve Edebiyat Günleri’nin bu haftaki konuğu Doktora Öğrencisi Çağla Yılmaz olacaktır.  ÇYDD Trabzon Şubesi etkinlik ile ilgili paylaştığı metni şu şekildedir : 

“Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Trabzon Şubesi, Çağdaş Gençlik etkinliklerinin bu haftaki  konuğu:  Doktora Öğrencisi Çağla Yılmaz olacaktır. 

07 Mayıs 2021 tarihinde Saat:21. 00’da GoogleMeet uygulaması üzerinden yapılacak  dijital buluşmada yönlendirici Rabia Demirel’in “Trabzon’un Somut Olmayan Kültürel Mirası Üzerine” sorularını cevaplayacak olan Çağla Yılmaz’la bir söyleşi gerçekleştirilecektir. 

Etkinliğimiz halka açık olup, Sanat ve  Edebiyat tutkunlarını, Çağdaş Gençlik bünyesindeki öğrencilerimizi, üyelerimizi ve  diğer şube yöneticilerimizi aramızda görmeyi bekliyoruz. 

GoogleMeet web sayfası üzerinden:
https://meet.google.com/gsx-femo-mqw 
bağlantı kodu ile etkinliğimize katılabilirsiniz. 

İçinde bulunduğumuz zor koşulları daha yaşanabilir kılmak adına yaptığımız dijital buluşmalara göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

ÇYDD TRABZON ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ