Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

CUMUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ 

MHP Trabzon İl Teşkilatında gerçekleşen bayramlaşma töreninde verilen mesajlar çok net

CUMUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ 


CUMUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ 

MHP’de kurban bayramı dolayısıyla gerçekleşen bayramlaşma etkinliğine partileri büyük ilgi gösterdi.MHP Trabzon İl Binasında gerçekleşen bayramlaşmaya İl Başkanı Ömer Ayar ile birlikte belediye başkanları yönetim kurulu üyeleri kadın  kolları gençlik kolları ülkü ocakları sivil toplum kurtuluş temsilcileri ve vatandaşlar katılım gösterdi..

Bayramların birlik beraberlik dayanışma içinde çok daha büyük anlam ve deger kazandığını belirten MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar “Gazze ve Doğu Türkistan başta olmak üzere zalimlerin zulmüne uğrayan bütün Müslüman ve Türk soydaşlarımızın Allah yardımcısı olsun . İnsanlık büyük bir sınavdan geçiyor emperyalist ülkeler bir gün gelecek elbet ektiklerini biçecek bu savaşlar onların sonu olacak akıttıklari kan da boğulacaklar ” dedi..

Bayramlaşma etkinliğine katılan bütün herkese teşekkür eden MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar partilerine olan ilgi ve sahiplenmeden dolayı mutlu olduklarını belirterek ” Bizim ülkümüz önce vatan önce bayrak sonra davamız ve partimizdir. Cumur ittifakı çatısı altında yolumuza devam ediyoruz. Bilge liderimiz sayin Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Cumur ittifakında delik açmak isteyenler hüsrana ve hezeyana uğrayacaktır. Cumur ittifakı kale gibi sağlam bir zeminde inşaa edilmiştir. AK Parti ve MHP Cumur ittifakın ülkemizin yarınlarını teminatıdır” ifadelerini kullandı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber