Reklam
Reklam

DEMOKRAT PARTİ TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN ŞILBIR ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Kahramanmaraş Caddesi ve Semerciler Caddesi’nde esnaf ziyaretlerine başlayan Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Şılbır ve Ortahisar Belediye Başkanı Tahsin Azaklı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DEMOKRAT PARTİ TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN ŞILBIR ÇALIŞMALARA BAŞLADI

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin önemini vurgulayan Başkan Adayı Şılbır; ‘’Vatandaş sandığa gitmekten vazgeçmişken biz Sağ Duyulu Merkez Partisi Demokrat Parti olarak onlara bir umut olduk!’’ dedi.

ESNAFIN HALİNDEN ESNAF ANLAR!

Semerciler Caddesinde esnafla kucaklaşan Şılbır ve Azaklı esnafla kucaklaşarak sorunlarını dinledi.

Esnafın sorunlarının hat safhada olduğunu burada gözlemlediğini ifade eden Başkan Adayı Şılbır; ‘’Ekonomik kriz esnafımızı bitirme noktasına getirmiş. Her sektör tıkanmış durumda. İnsanlar geçim derdinden dolayı yaşadığı şehrin sorunlarını düşünemez hale gelmiş. Bende bir esnafım, Ortahisar Belediye Başkanımızda esnaf. Esnafın halinden, esnaf anlar profesörler, tepeden inme atama belediye başkan adayları değil!’’ dedi.

VATANDAŞ DEĞİŞİM OLDUĞUNU FARKINDA!

Başkan Adayı Şılbır açıklamalarında; ‘’Ekonomik kriz yetmiyormuş gibi bir de şehrin trafiğini katlettiler!’’

‘’Şehrin trafiğinin yanlış planlanmasından dolayı da esnafın olumsuz etkilendiği gözler önünde. Vatandaşlar ülkede bir değişim harekatının olduğunu farkında, ve inşallah Demokrat Parti olarak Türkiye’nin T’si olan Trabzon’u kurtarmaya geliyoruz. ‘’Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ