Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET

DOĞRU PARTİ ‘ DEN RİZE TİCARET ODASINA ZİYARET

RİZE- DOĞRU Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir ve İl Başkan vekili İbrahim Karafazlıoğlu bir süreden beri yürüttükleri ziyaretler kapsamında önceki gün Rize Ticaret ve Sanayi Odası ( RTSO ) nı ziyaret ettiler,

RTSO Genel Sekreteri Gafur Karali ve RTSO yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ile faydalı bir görüşme yaptıklarını belirten İl Başkanı Eyüp Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi’’ öncelikle şunu belirteyim ki bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan oda yönetimini RTSO Başkanımız Şaban beyin şahsında tebrik ederim. Bizler ilimizin her sorunu ile ve her kesimi ile yakından ilgilenmekteyiz. Esnaf ve tüccarımızın sıkıntılarını ve içinden geçmekte olduğumuz ekonomik kriz den en fazla etkilenen iş guruplarının sıkıntılarını yakından biliyoruz. Çözüm önerileri konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Bölgemizde yaşanan başta Çay ve ÇAYKUR olmak üzere diğer yatırımcıların sorunlarını konuştuk, biz DOĞRU Parti olarak her şartta girişimcilerimiz ve katma değer yaratan yatırımlar için odamızın her zaman yanındayız. Bölgemizde yaşanan işsizlik ve göç nedeni ile yatırım yapmak isteyen girişimcilere her türlü desteğin verilmesini istiyoruz, ilimizin ticaret seviyesi daha da yukarlara çıkması gerekir diye düşünüyoruz’’ dedi.

RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ise DOĞRU Parti İl Başkanı Eyüp Demir’in RTSO ‘nı ziyaretinden duyduğu memnuiyetini belirterek İl Başkanı Demir ‘e ve DOĞRU partiye siyasi hayatında başarılar diledi.

 

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ