Reklam
Reklam

En zor anda “Trabzonspor” diyebilmektir,

En zor anda “Trabzonspor” diyebilmektir, Trabzonsporluluk! Tam bir fanatik olan Emirimiz son anında bile Trabzonsporu ağzından düşürmedi.

En zor anda “Trabzonspor” diyebilmektir,

En zor anda “Trabzonspor” diyebilmektir, Trabzonsporluluk! Tam bir fanatik olan Emirimiz son anında bile Trabzonsporu ağzından düşürmedi.. Emir e iki defa kök hücre nakli yapıldı.. Çok sevdiği Ts lu Abdulkadir abisi ,Teknik direktör Ünal hocamız umut verici videolar gönderdi.. Samsun’da tedavi gören Rizeli lösemi hastamız Emir,imiz mekanın cennet olsun…Trabzonspor maçları, sen de lösemiyi yeneceksin!
diyorduk oysa..Sana Ts lu futbolcu Abdülkadir abinden imzalı forma göndermiştik mutlu olabilesin diye.. Hafta sonu Samsun a geldiğimde ziyaret etmek istedim ama yoğun bakımdaydın nasip olmadı tatlım.. Seni güzel videonla hatırlayacaz…Bi hafta öncede doğum günüydü.. Ona çok güzel doğum günü süprizi yapmışlardı..sevdikleri.. Rabbim ailene sabırlar versin.. dayanma gücü versin .. Sen lösemi ile savaşan bir çocuktan çok daha fazlaydın..İki yıla yakın savaştın.. mücadele verdin…Videonla çok güzel mesajlar verdin.. Etrafındakilere can oldun.. Can verdin.. Ailesi sadece bnm çocuğum demedi tüm çocukların yardımına koştu.. Destek oldu.. Evet Emir Melek oldu ama başlatmış olduğu iyilik harekatı tanıdığım en mükemmel annelerden biri olan Nevin Şeremet ve sizlerin sayesinde devam edecektir inanıyorum…Sizlerde bu harekete destek olun.. Kök hücreyi anlatın.. Bu çocuklarımızın savaşına ortak olun..Başka Emirleri kaybetmeyelim…. Umut her zaman var ama sizlerin desteği olmadan imkaansız..

HABER: UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ