Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Memleketi Trabzon’da Sevgi Seli  

31 Mart’taki tarihi seçim başarısının ardından ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, baba ocağı Trabzon’a geldi. 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Memleketi Trabzon’da Sevgi Seli  


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Memleketi Trabzon’da Sevgi Seli  

Ramazan Bayramı’nı memleketinde geçirmek ve hemşerileriyle bayramlaşmak için eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte memleketi Trabzon’a gelen Başkan İmamoğlu’nu, Trabzon Havalimanı’nda CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Belediye Meclisi üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş karşıladı. 

“Trabzon’un gururu Ekrem İmamoğlu” ve “Trabzon seninle gurur duyuyor” sloganları ve alkışlar eşliğinde alana gelen Başkan İmamoğlu, kendisini karşılamaya gelen hemşerilerine teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı. 

“Sizleri çok seviyorum, iyi ki varsınız” diyerek sözlerine başlayan İmamoğlu, şöyle konuştu: 

“Bütün hemşerilerime güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum. Hepinizin ailelerine en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Büyüklerimizin ellerinden öperim. Her hanımefendiye özellikle can kurban. Güzel ablalarımız gelmiş. Sizleri yürekten kucaklıyorum. Sağ olun, Allah’a emanet olun.” 

  “İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ORTAHİSAR BELEDİYESİ, ÇOK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAK” 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Ortahisar Belediyesi’nin birlikte çok güzel hizmetler yapacağının altını çizen Başkan İmamoğlu, bütün Trabzonluları, yarın Ortahisar Belediyesinde yapılacak olan bayramlaşma törenine davet etti. 

Başkan İmamoğlu ve eşi, daha sonra doğum yeri olan Akçaabat ilçesine bağlı Cevizli köyüne gitti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber