Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Karadeniz’deki iş insanları dünya ile buluştu

TTSO – Avrupa İşletmeler Ağı Karadeniz kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında 17 – 18 Kasım tarihlerinde Karadeniz Online İkili Görüşme Etkinliği düzenlendi.

Karadeniz’deki iş insanları dünya ile buluştu


Karadeniz'deki iş insanları dünya ile buluştu

9 SEKTÖRDE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMESİ YAPILDI

Etkinliğe Avusturya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Mısır, Estonya, Fransa, Yunanistan, Hindistan, İtalya, Makedonya, Moldova, Hollanda, Nijerya, Polonya, Romanya, Singapur, İspanya, Tunus, Ukrayna, Venezuela ve Türkiye’den firmalar, üniversite ve kuruluşlar katılım sağladı.

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 22 ülkeden 100 katılımcının yer aldığı ikili iş görüşmesi etkinliğinde 43 görüşme gerçekleştiğini vurgulayarak, “Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi, Makine, Metal ve Metal İşleme, Yiyecek – İçecek ve Deniz Ürünleri, Paketleme Endüstrisi, Kimya, Plastik ve Kauçuk, Yapı ve İnşaat Sektörü, Endüstriyel Mutfak, Madencilik ve Maden ile Mobilya Tekstil ve Ev Tekstili alanlarında düzenlediğimiz online ikili iş görüşmesi etkinliğini diğer alanlarda da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İş dünyası temsilcilerimizin ihracata yönelmesi, dışa açılması en büyük hedefimiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ