Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Maçkalılar Derneği’nden anlamlı etkinlik

Trabzon Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Halk Müziği Topluluğu bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken öte yandan sosyal sorumluluk adına da önemli işlere imza atıyor.

Trabzon Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Halk Müziği Topluluğu bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken öte yandan sosyal sorumluluk adına da önemli işlere imza atıyor. Trabzon Köşk Huzurevi’nde bir nevi 27 Kasım Çarşamba akşamı düzenleyeceği konserin provasını yapan Maçkalılar Derneği yaşlılarla birlikte stres attı.

Şef Ünal Özel yönetimindeki Maçkalılar Derneği THM topluluğu yaklaşık 40 kişilik bir ekiple Trabzon Köşk Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile birlikte eğlenip türküler seslendiren ekip geceden mutlu ayrıldı.

Konser programına aralarında daha önceden amatörce müzikle uğraşan yaşlılar da iştirak ederken, kimi saz çaldı kimi de türkü söyledi.

Gecede bir konuşma yapan Trabzon Köşk Huzurevi Müdürü Mehmet Kamil Yıldırım Trabzon Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi, THM korosu şefi ve elemanlarına teşekkür etti.

Geceyi organize eden Maçkalılar Derneği THM Koro Müdürü Fatih Yavuz da yapılan ziyaretle birlikte kendilerinin de huzur bulduğunu ifade ederek herkesi 27 Kasım Çarşamba akşamı yapılacak konsere davet etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ