Reklam
Reklam

PROF. DR. HAYDAR BAŞ’TAN TRABZONSPORA DESTEK MESAJI


TRABZONSPOR ONUR KURULU ÜYESİ, BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ GENEL BAŞKANI PROF. DR HAYDAR BAŞ’TAN YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLEN AHMET AĞAOĞLU’ NA TEBRİK VE DESTEK MESAJI GELDİ.

PROF. DR. HAYDAR BAŞ’TAN TRABZONSPORA DESTEK MESAJI

Trabzonspor onur kurulu üyesi, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof Dr. Haydar BAŞ, Kadırga TV’ye verdiği özel demeçte, Trabzonspor’da yapılan olağan genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunu tebrik ederek destek verdi. Baş, yaptığı açıklamada, “Ahmet Ağaoğlu sporu yaşayan, futbolu bilen çok kıymetli bir insan.”  Zaten kulüp başkanı olduğu andan itibaren, Trabzonspor borçtan batıyordu. Hiç Kimsenin bu kadar muvaffak olabileceğini zannetmediği bir dönemde, Trabzonspor’un başına geldi. Şuan da Trabzonspor 5. durumda. Yani biraz daha gayret ederlerse şampiyonluğa da oynayabilirler. Çok iyi bir karar verilmiş. Ağaoğlu’nu bu dönemde başkan yapmaya, Trabzonlular azmetmişler karar vermişler. Ben hayırlı olsun diyorum. Hem çok temiz bir insan. Sporu iyi bilen insan ve işi yönlendirerek yapabilen bir insan. Böyle kabiliyet bulmak zor, beklide imkânsız diyorum.

Trabzonspor’un un içinde bulunduğu ekonomik tabloyla ilgili de konuşan Prof Baş; Sayın Ağaoğlu başkan olduktan sonra, Trabzon’dan yetişen gençleri takıma kattı ve gösterdikleri başarı da ortada. Yani yabancı futbolcuyla bunlar arasında fark olmadığı gibi, birde fazlalık var. Gaye bütünlüğü var. Gaye birliği var. Verdiği kararlar çok isabetli doğru, bende katılıyorum. Cenab ı Hak tan muvaffakıyetler diliyorum. Hayırlı olsun dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ