Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

TATİLCİLERİN ZORLU DÖNÜŞ YOLCULUKLARI BAŞLADI

Tatilcilerin geri dönüş yolculuğu devam ediyor: Kilit kavşakta kilometrelerce araç kuyruğu Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki kilit kavşak Kırıkkale’de, geri dönüş için yollara akın eden tatilciler, kilometrelerce araç kuyruğu oluşturdu.

TATİLCİLERİN ZORLU DÖNÜŞ YOLCULUKLARI BAŞLADI

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahı kilit kavşak Kırıkkale’de, yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Dün gece saatlerinde başlayan trafik yoğunluğu bugün de devam etti.

100 BİNİN ÜZERİNDE ARAÇ GEÇİŞ YAPTI

Vatandaşlar, 9 günlük bayram tatilinin son günlerinde memleketlerinden ve tatil bölgelerinden büyükşehirlere geri dönüş için yollara akın etti.
Tampon tampona ilerleyen araçlar, drone ile havadan görüntülendi. Özellikler Samsun-Ankara D-200 karayolunda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Bugün itibarıyla kilit kavşaktan 100 binin üzerinde araç geçiş yaptı.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisi ekipleri de yoğunluk karşısında almış olduğu tedbirlerle hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü.
Ekipler, yoğunluğun olduğu kavşaklarda trafik akışını rahatlatmaya çalıştı. Araçların akışı sağlanması için de bazı kavşaklar da trafiğe kapatıldı.

Trafik yoğunluğunun hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. 

KAYNAK: mynet.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ