Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Trabzon Arsin OSB Yönetim Kurulundan Beşikdüzü OSB’ye Ziyaret

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Sakarya, Başkan Vekili Ali Baştürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Okan Gündoğdu, İbrahim Yazıcı, Dilruba Mete Öztürk, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk İskender ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı’dan oluşan heyet Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesine ziyarette bulundu.


Trabzon Arsin OSB Yönetim Kurulundan Beşikdüzü OSB’ye Ziyaret

Bölge firmalarından Şerbetli Gıda Amb. San. Tic. Ltd. Şti. ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Şerbetli Gıda Amb. San. Tic. Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda da Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kâmil Kutlu, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Yıldız, Bölge Sanayicileri Ali Birinci, Yılmaz Karadeniz, Zafer Olgun ve OSB Bölge Müdürü Zekeriya Kalyoncu hazır bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan ziyarette ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar hakkında da istişarelerde bulunuldu. Sakarya, “Trabzon Sanayicileri olarak bir platform oluşturmalı ve bu platformda şehrin tüm sanayicileriyle bir araya gelerek isteklerimizi ortak bir dille sahaya yansıtmalıyız. Söylem ve eylem birlikteliği içinde belli projelere ve sorunlara odaklanmalıyız. Ticaret ve Sanayi Odasının önderliğinde gerekli çalışmalarımızı başlatmalıyız. ” dedi.

Fikir birliğine varılan ziyarette konuşan Kâmil Kutlu ise “Bunun gibi sanayici buluşmalarını sık sık yapmalıyız. Bu toplantılar sayesinde birimizi daha yakından tanıma ve birbirimizden haberdar olma fırsatını yakalamış oluyoruz. Bu vesileyle Başkan Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunuyor ve yeni görev dönemlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber