Reklam

Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Özel Gereksinimli ailelerle bir araya geldi

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Engelsiz Yaşama Destek kapsamında Ganita’da gerçekleştirilen programda Özel Gereksinimli ailelerle bir araya gelerek Anneler Günlerini tebrik etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Özel Gereksinimli ailelerle bir araya geldi


AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu  Özel Gereksinimli ailelerle bir araya geldi

Mumcu, Ganita’da gerçekleştirilen programda özel gereksinim duyan ailelerle bir araya gelerek ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda her zaman yanlarında olduklarını belirtirken aynı zamanda gül dağıtarak Anneler Günlerini tebrik etti. Mumcu, sözlerinde, “Ana başa taç imiş, her derde deva imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş.” dizeleriyle annelerin yüreklerine seslendi.

Özel gereksinimli bireylerin en büyük desteklerinin ve dayanaklarının aileler olduğunu belirten Mumcu, her anne kıymetlidir fakat sizler evladının her ihtiyacını sonsuz sevgi ve özveriyle karşılayan yüce yürekli annelerimizsiniz, sabrın ve tevazunun gerçek temsilcilerisiniz. Evlatlarınız sadece sizin evlatlarınız değil aynı zamanda bizlerin de evlatlarıdır. Onların bu topluma entegre edilmesi ve toplumca kazanılmasını sağlamak için ülke genelinde 22 yıldır, başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, tüm AK Parti olarak mücadelemizi veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Annelerimiz hiçbir zaman endişeye düşmesinler ki bizler elimizden gelenin her zaman bir fazlası için çalışıyor olacağız, dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu bu vesileyle başımızın tacı tüm annelerin Anneler Gününü tekrar tebrik ederim, diyerek ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Günebakış Trabzon Haber