Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

Memleket Partisi İl Başkanlığı Kurucu üye Ruşen Sever’i Ağırladı

. Trabzon’a bir ziyaret gerçekleştiren Kurucu üye Ruşen Sever ziyaret sonrası Manşet 61 TV nin sorularını cevaplandırdı.

Memleket Partisi İl Başkanlığı Kurucu üye Ruşen Sever’i Ağırladı


Memleket Partisi İl Başkanlığı Kurucu üye Ruşen Sever’i Ağırladı

Yomra Aurum otel de gerçekleştirilen mülakat da İl Başkanı Erkan Armutçu, Ortahisar İlçe Başkanı Yasin Atmaca, Akçaabat İlçe Başkanı Erbil Taşdemir, Sürmene İlçe Başkanı Fatih Bayçelebi, Akçaabat İlçe Başkan Yrd. Cengiz Hopalı, Ortahisar Gençlik kolları Başkanı Utku Arslan da hazır bulundu. Çatı adaya karşıyız.

Karadenizdeki illerde yapılanmanın hızla sürdüğünü ifade eden kurucu üye Ruşen Sever Rize, Artvin, Ordu da yapılanmamız hızla sürüyor ama Sayın Erkan Armutçu Trabzon’a atandıktan sonra takdire şayan çalışmalar yapmaktadır.

Kendisini tebrik ediyorum. Memleket Partisinin Karadenizde karşılığı varmı? Genel Başkanımız Rizeli dir. Karadenizde Sayın İnce den dolayı Memleket Partisinin karşılığı vardır.

Bunu görüyoruz. Asgri ücretle ilgili bir soruyu cevaplayan Sever. Asgari ücretle ilgili ne desek doğru olmaz. Çünkü dolar yeride durduğu yok. Şimdi bir şey söylememiz doğru olmaz dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Çatı adaya karşı olduklarını, her partinin kendi adayı ile seçime gitmesi gerektiğini sonuçta seçmenin teveccüh ettiği kişinin kazanacağını ifade etti. Bu konuda biz Memleket Partisi olarak hodri meydan diyoruz. Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ