Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

SANDIKCI HAYAT BİRLİKTE GÜZEL. 

Yeniden Refah Partisi Akçaabat ilçe Başkanlığı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. 

Engelli; doğuştan veya sonradan; bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal hayata uyum sağlama ve günlük ihtiyaçlarını karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım veya rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişidir.

Engelli olduğu için hiç kimse toplumdan dışlanmamalı, aksine özründen dolayı hiçbir imkân ve fırsatlardan yoksun kalmamasına özen gösterilmelidir. Bu maksatla atılacak her adım, engelli vatandaşlarımızın öz güvenlerini güçlendirecek ve hayata  daha sıkı bağlanarak toplumda üreten bir birey olmalarını sağlayacaktır.

 Yeniden Refah Partisi , her alanda olduğu gibi “garson devlet” anlayışıyla, genelde tüm insanlığa ve özellikle engelliler konusunda parti proğramımızda geniş yer verilmiştir. 

Refah Partisi,1996 yılında 54.Hükümeti kurarak merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Başbakanlığında 3 Aralık 1996 tarihinde TBMM’yi, özel gündemle toplayarak kanun hükmünde kararname yetkisi almış ve  “Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı kurulmuştur.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle, öncelikle kalplerimizdeki engelleri kaldırarak
“engelli vatandaşlarımızın hayatlarına  üç dakika empati yapmaya davet ediyoruz..”
Engelli vatandaşlarımıza yardımcı OLAMIYOR isek en azından engel olmayalım.. 

ÇÜNKÜ…ONLARLA 

“HAYAT BİRLİKTE GÜZEL..”

Barış SANDIKCI 
YENİDEN REFAH PARTİSİ AKÇAABAT İLÇE BAŞKANI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ