Reklam


Reklam
Reklam
Haberim Hamsi | Trabzon Haber

MUHTAR KADİR SERT SÖZ VERDİK! YAPILDI 

İnsana hizmet ilkemiz olmalı. Bu duyarlılıkla, Büyük Şehir Belediye Başkanımız seçimlerde Trabzon’umuzu temiz şehir, temiz sahil, oturabilir güzel ve görsel mahalleler yapacağım demişti.

Çok güzel projelere imza atacağız! Seçildiğinden beri başkanım genç ve dinamik ekibiyle Trabzon’umuzun tüm ilçeleriyle birlikte ‘’DURMAK YOK, YOLA DEVAM’’ felsefesiyle büyük bir performansla çalışmakta inanıyorum ki Trabzon’umuzun her ilçesine ve mahallerine 730 muhtarımızın da önerileri de dikkate alarak hizmet etmektedir.

Bu bağlamda Cumhuriyet Mahallesi alanında bulunan Yavuz Selim Bulvarı  (Hacıkasım) kavşağına koyduğu Ay Yıldız ve Tuğra ambiyans için mahallemi onurlandırdı.

Daha da güzel şeyler yapacağına inancımız tamdır.

‘’BİR İŞİ GÖNÜLDEN YAPARSANIZ, GÖNÜLLER KAZANIRSINIZ’’.

Başta Büyük Şehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’ na Genel Sekreter Yardımcımız Gürcan Başar’a, büyük özveri ile çalışan Trafik Müdürümüz Hakan Erdem’e, Park Bahçeler Daire Başkanı Songül Bayrak’a, cefakârca çalışan Müdürümüz Eşref Sungura ayrıca yapımcı firma AKALDES e halkım ve seçmenlerim adına, bizim yüzümüzü Ak ettikleri için Muhtar Kadir Sert ve Azalarımla birlikte gönülden tebrik ve TEŞEKKÜR ediyorum.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan bu AMBİANS mahallemize müthiş bir güzellik katacaktır.
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ